امکانات آموزشی

امکانات آموزشی

این مرکز تلاش نموده است تا بهترین و مدر نترین امکانات آموزشی را در بخش های مختلف نظری، کارگاهی و آزمایشگاهی فراهم نماید.

کلاس های آموزشی
کلیه کلاس های آموزشی این مرکز مجهز به امکانات مدرن آموزشی همانند کامپیوت، شبکه داخلی، شبکه اینترنت، ویدئو پروژکتور، صندلی های استاندارد از بهترین برند های بازار می باشد.

کارگاهها و آموزش های تخصصی
این مرکز مجهز به کارگاه ها و آزمایشگاه های عمومی و تخصصی در زمینه برق، الکترونیک، پنوماتیک می باشد که با میز های تخصصی و مدرن و همچنین تجهیزات مهمی همچون اسیلوسکوپ های دیجیتال و حافظه دار، منابع تغذیه آنالوگ و دیجیتال، انواع مولتی متر های دیجیتال و آنالوگ، میزهای آموزشی تخصصی در زمینه برق عمومی و صنعتی وسایرتجهیزات بر اساس استانداردها وبهترین برندهای موجود تجهیز شده اند.

کارگاهای تخصصی
متناسب با رشته تجهیزات پزشکی اتاق عمل، یک کارگاه مجهز به تجهیزات زیر:
– الکتروکوتر
– پمپ قلب
– چراغ سیالکتیک
– ونتیلاتو
– پالس اکسیمتر
– مانیتور
– دستگاه نوار قلب (ECG)
– الکتروشوک
– ماشین بیهوشی
– ست لاپاراسکوپی
– منبع نور سرد
– ساکشن
– پمپ سرنگ
– پمپ سرم
– و …
و به تناسب رشته تجهیزات آزمایشگاه پزشکی، یک کارگاه مجهز به تجهیزات آزمایشگاهی شامل دستگاه های:
– اتوآنالایزر
– بلادگاز
– تیشوپروسسور
– فلیم فتومتر
– اسپکتروفتومتر
– سانتریفیوژ
– بن ماری
– اتوکلاو
– و …
همچنین، پشتیبانی همه جانبه مدیران و مسئولین بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) فرصت بسیار منحصر به فردی را برای دانشجویان و اساتید فراهم می نماید تا بسیاری از تجهیزات پزشکی به صورت واقعی و عملیاتی در دسترس قرار گرفته و آموزش های تخصصی و فنی در خصوص کاربری و نگهداری و سرویس دستگاه ها با بهترین شکل ممکن در اختیار دانشجویان و متقاضیان آموزش ها قرار گیرد.

© کلیه حقوق متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی خاتم الانبیاء (ص ) می‌باشد.